فروش علوفه جوین | 09900035008

فروش علوفه جوین

ادامه مقاله علوفه:

هزینه های باروری نیتروژن
کود نیتروژن از منابع مختلفی به دست می آید: نیترات آمونیوم (0-3-0)، اوره (46-0-0)، آمونیاک بی آب (82-0-0) و نیترات اوره آمونیوم ( (32 -0-0) حتی دیامونیوم فسفات  دارای 18 درصد نیتروژن است.
هنگامی که قیمت کود نیتروژن را تعیین می کند، مهم این است که قیمت محصول را فقط در قیمت هر تن بپردازید، اما قیمت را در قیمت هر پوند واقعی واقعی

فروش علوفه جوین

قیمت نیترات آمونیوم 400 دلار در هر تن و اوره 450 دلار در هر تن است. کدام کود نیتروژن منبع ارزان تر است؟

نیترات آمونیوم 680 پوند نیتروژن از هر تن (2،000 پوند و 34 درصد) است. با قیمت 400 دلار در هر تن قیمت پوند از نیتروژن 0.588 دلار (400 دلار به ازای هر 680 پوند) خواهد بود. اوره 920 پوند نیتروژن در تن (2000 پوند و 46 درصد) است. با قیمت 450 دلار در هر تن، قیمت هر پوند از نیتروژن 0.489 دلار خواهد بود. بنابراین در این مثال، اوره انتخاب کمترین هزینه است اگر چه هزینه آن بیشتر از هر تن است. هزینه آن در هر پوند نیتروژن کمتر است. فروش جو جوین

فروش علوفه جوین


هنگامی که قیمت های کود شروع می شود، تولید کنندگان شروع به سوءاستفاده از کاشت سبوس دار برای تولید علوفه می کنند. قیمت که کود بسیار زیاد می شود بستگی به وضعیت تولید کننده هر فرد دارد. مقادیر جوراب، آب و هوا، در دسترس بودن کود، بازارها، اهداف عملیاتی، منابع و وضعیت مالی می تواند بر این تصمیم تاثیر بگذارد، اما زمانی که همه متغیرها در نظر گرفته شود، آسان است بدانیم که چقدر تولید کننده می تواند هزینه کود را پرداخت کند. فروش کنسانتره جوین

فروش علوفه جوین


زینه های تغذیه گاو 1100 پوند در روز را با علوفه ای که با کود تجاری تولید می شود مقایسه می کند. هزینه این کود به این معنی است که تنها یک تن برای رشد یک تن علوفه مورد نیاز است.

بنابراین، 109 کیلوگرم اوره برای بدست آوردن 50 پوند مورد نیاز N مورد استفاده قرار گرفت.
هزینه اوره از 300 دلار به ازای هر تن شروع شد و به 1000 دلار در هر تن رسید.
این هزینه توسط ستون های سبز در نمودار نشان داده شده است. فروش کاه جوین

فروش علوفه جوین

خطوط افقی نشان دهنده هزینۀ تغذیه یون های 1100 پوند گاو با قیمت چهار قیمت مختلف است.

اگر ستون های سبز زیر خطوط رنگی هستند، علوفه لقاح ارزان تر از خورنده ی یونجه است. فروش یونجه جوین
هنگامی که ستون های سبز از خطوط رنگ عبور می کنند،
یونجه خرید شده در آن سطح قیمت ارزان تر می شود
تا از علوفه ای که با اوره افزایش می یابد در آن قیمت ارزان تر باشد.

منتشر شده

در

توسط

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *